Naujienos

Pelėdų parko naujienos

Vasaros pradžia

Narių vertinimas: 4 / 5

Žvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

Po COVID-19 pandemijos vėl pradedame dirbti . Imdamiesi visų apsaugos priemonių, vėl kviečiame aplankyti Pelėdų parką. .

 

Labai prašytume mūsų lankytojų atvykti be savo augintinių - šunų ar kačių, nes kai kurios pelėdos yra pakankamai baikščios ir pamačiusios svetimą gyvūną ima stresuoti. Džiaugiamės, kad didelė dalis lankytojų tai supranta, tačiau kartais lankytojai apie tai nesusimąsto.

Be to, BŪTINA iš anksto registruotis apsilankymu, ne tik dėl to, kad  privalome laikytis reikalavimų dėl saugaus atstumo ir lankytojų skaičiaus, bet ir dėl to, kad tai nėra vieša teritorija ar parkas, kuriame galima savarankiškai pasivaikščioti. Tai yra privati teritorija, kur auginami išskirtiniai gyvūnai ir su jais susipažinti galima TIK edukacinės programos metu, tokia programa trunka apie valandą, dėl to yra svarbu iš anksto susiderinti laiką.

 

Fizinis kontaktas su mūsų paukščiais nėra galimas dėl daugybės priežasčių - ne tik dėl to, kad šie paukščiai gali susirgti žmogaus pernešamomis ligomis, bet ir dėl to, kad kontaktas su svetimu žmogumi kai kuriems paukščiams gali kelti didelį stresą. Šie paukščiai yra plėšrieji, tai nėra naminiai augintiniai - tokie kaip katės, ar šunys, todėl kviečiame apsilankyti tuos, kieno tikslas ne tik pamatyti šiuos gyvūnus, bet, svarbiausia, apie juos sužinoti ir bent šiek tiek pažinti. 

Paieška

Naujausiu straipsniai

2019 m. kovo 6 d.
2016 m. gruodžio 28 d.
2016 m. gruodžio 28 d.

Mūsų kontaktai

Naujienlaiškis

Čia galite užsiprenumeruoti Pelėdų parko naujienas.
© 2019 Pelėdų parkas. Visos teisės saugomos. Sukurta Oskaraz