Pelėdų parko taisyklės

Narių vertinimas: 5 / 5

Žvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyvi
 
  1. Prieš atvykstant būtina užsiregistruoti. Pelėdų parkas yra privati teritorija, su paukščiais supažindiname pažintinės programos metu, kitokio formato apsilankymas negalimas - tiesiog pasivaikščioti teritorijoje galimybės nėra.
  2. Teritorijoje gyvena itin ramūs paukščiai, tad prašome elgtis adekvačiai – nelakstyti, nešūkauti, nepalikti vaikų be priežiūros.
  3. Draudžiama liesti, gąsdinti, erzinti ar kitaip dirginti gyvūnus, labai prašome prižiūrėti, kad mažesni vaikai neimtų į rankas akmenukų, nesugalvotų mėtyti kitų objektų, norėdami atkreipti paukščių dėmesį.
  4. Maloniai prašome išklausyti visą programą prieš susipažįstant su teritorija savarankiškai, nes apsilankymo esmė ne tik pamatyti, kaip atrodo parko gyventojai – bet ir juos pažinti.
  5. Visada mielai diskutuojame ir bandome padėti rasti atsakymus į klausimus, todėl visuomet yra galimybė klausti ir domėtis.
  6. Draudžiama atvykti su savo augintiniais, nes tai gali išgąsdinti paukščius.
  7. Prašome teritorijoje nešiukšlinti, nieko negadinti ir nelaužyti, nemėtyti daiktų į aptvarus.

Norėdami užtikrinti malonų apsilankymą kiekvienam lankytojui ir drauge užtikrinti Pelėdų parko gyventojų saugumą ir sveikatą, tikimės lankytojų supratingumo.

Ačiū!

Mūsų kontaktai

Naujienlaiškis

Čia galite užsiprenumeruoti Pelėdų parko naujienas.
© 2019 Pelėdų parkas. Visos teisės saugomos. Sukurta Oskaraz