Narių vertinimas: 4 / 5

Žvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė neaktyvi

Pasileiskite kompiuteryje ar telefone maps.google.lt ar kokius kitus žemėlapius ir paieškos langelyje parašę peleduparkas.lt , gausite tikslią mūsų parko vietą, bei atvykimo maršrutus.

Vedant tik gatvės pavadinimą - Miško g. 18 - atkreipkite dėmesį, kad navigacija jus vestų į Rudaminą, o ne kitur esančias tokio paties pavadinimo gatves.

Narių vertinimas: 3 / 5

Žvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi

Mūsų parke galima iš arti susipažinti su plėšriaisiais paukščiais - tokiais kaip pelėdos, sakalai ir vanagai. Visi mūsų paukščiai, pagal įstatymus yra gimę nelaisvėje su reikiamais dokumentais iš augintojų, ir visais leidimais iš Aplinkos Apsaugos Agentūros bei Maisto ir Veterinarijos Tarnybos.

Auginame keliolika rūšių pelėdų, tarp jų
Indostano apuokas (Bubo bengalensis)
Didysis apuokas (Bubo bubo)
Laplandinė pelėda (Strix nebulosa)
Raiboji pelėda (Surnia ulula)
Baltoji pelėda (Bubo scandiacus)
Liepsnotoji pelėda (Tyto alba)
Naminė pelėda (Strix aluco)
Virginijos apuokas (Bubo virginianus)
Baltaveidis Afrikos apuokėlis (Otus leucotis arba Ptilopsis leucotis)
Lututė (Surnia Ulula)
Malaizinė pelėda (Strix Leptogrammica) ir kitos.

Kai kurias pelėdų rūšis įsigijome iš augintojų Lenkijoje, Čekijoje, Vokietijos, Estijos...kai kurios yra išsiritusios pas mus.
Jau daug metų auginame ir veisiame pelėdas bei kitus plėšriuosius paukščius. Labai džiaugiamės kad jau nuo 2018 metų vasaros pabaigos pradėjome edukacines ekskursijas siekiant supažindinti žmones su šiais ypatingais gyvūnais ir jų gyvenimu.  Tokių apsilankymų metu suteikiame progą iš arčiau susipažinti su mūsų auginamais paukščiais ir pasakojame apie jų  gyvenimo subtilybes. Pasak mūsų lankytojų - būnant šalia tokio neįprasto gyvūno - plėšraus paukščio,  mintimis susitelki tik į jį, ir viduje , nors trumpam, atsiranda vidinės ramybės ir harmonijos jausmas. Šis jausmas yra nepakartojamas , todėl kai kurie lankytojai grįžta vėl ir vėl... 

 

Norint aplankyti mūsų paukščius su šeima, draugais, grupėmis, ar tai būtų darželis, mokykla - reikalinga išankstinė registracija telefonu.

Mūsų kontaktai

Naujienlaiškis

Čia galite užsiprenumeruoti Pelėdų parko naujienas.
© 2019 Pelėdų parkas. Visos teisės saugomos. Sukurta Oskaraz