Registracija

Išankstinė registracija bet kokiam apsilankymui yra būtina, nes Pelėdų parkas lankytojus priima tik individualiai suderintu laiku.


Šiuo metu registracija apsilankymams vyksta tik telefonu!

Pelėdų parko taisyklės


 1.  Prieš atvykstant būtina užsiregistruoti. Pelėdų parkas yra privati teritorija, su paukščiais supažindiname pažintinės programos metu, kitokio formato apsilankymas negalimas - tiesiog pasivaikščioti teritorijoje galimybės nėra. 
2. Teritorijoje gyvena itin ramūs paukščiai, tad prašome elgtis adekvačiai – nelakstyti, nešūkauti, nepalikti vaikų be priežiūros.
3.  Draudžiama liesti, gąsdinti, erzinti ar kitaip dirginti gyvūnus, labai prašome prižiūrėti, kad mažesni vaikai neimtų į rankas akmenukų, nesugalvotų mėtyti kitų objektų, norėdami atkreipti paukščių dėmesį. 
4. Maloniai prašome išklausyti visą programą prieš susipažįstant su teritorija savarankiškai, nes apsilankymo esmė ne tik pamatyti, kaip atrodo parko gyventojai – bet ir juos pažinti. 
5. Draudžiama atvykti su savo augintiniais, nes tai gali išgąsdinti paukščius. 
6. Prašome teritorijoje nešiukšlinti, nieko negadinti ir nelaužyti, nemėtyti daiktų į aptvarus. 

Norėdami užtikrinti malonų apsilankymą kiekvienam lankytojui ir drauge užtikrinti Pelėdų parko gyventojų saugumą ir sveikatą, tikimės lankytojų supratingumo. Ačiū!

Visada mielai diskutuojame ir bandome padėti rasti atsakymus į klausimus, todėl visuomet yra galimybė klausti ir domėtis tiek gyvai, apsilankymo metu, tiek nurodytais kontaktais.

Taip pat galite pasinaudoti Mikroautobusų nuoma Vilniuje kaina iš Vilniaus 4,5 Eur/vaikui

Search